Współpraca

Zostań naszym klientem! 
Naszym Klientem może zostać każda osoba fizyczna i prawna prowadząca działalność gospodarczą. 

Dostarczamy zakupione towary! 

Nasza firma dostarcza zamówiony towar do klienta własnym transportem w obrębie województwa pomorskiego. Dostawa zamówionych towarów jest BEZPŁATNA, gdy wartość zamówienia przekracza 100 PLN netto. W przypadku mniejszego zamówienia prosimy Klientów o domówienie towaru.

Formy płatności

W firmie P.P.H.U. Samfix - Papier honorowane są trzy formy płatności:

Gotówka
Samfix - płatność gotówka 

Klienci przychodzący do naszej hurtowni mogą płacić gotówką. W przypadku nowych klientów płatność gotówką jest obowiązkową przy dwóch pierwszych zakupach.

Przelew bankowy
Samfix - przelew bankowy

Przy dostawie zamówionego towaru otrzymacie Państwo fakturę VAT ze wskazanym terminem płatności w formie przelewu bankowego. Dla nowych Klientów możliwość płatności przelewem następuje po dokonaniu dwóch zamówień (płatnych gotówką) oraz okazaniu dokumentów w postaci wypisu z rejestru i zaświadczenia o NIP i REGON. Zapłata kartą 

Zapłata kartą 
Samfix - płatność kartą


 

Reklamacje i zwroty

  1. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z dokonanego zakupu, ze zrozumieniem potraktujemy zwrot pełnowartościowego towaru w nienaruszonym opakowaniu, dostarczonego wraz z dowodem zakupu w ciągu 7 dni od daty nabycia.
  2. Reklamację dotyczące towarów wadliwych będziemy przyjmować i załatwiać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Gwarancje

  1. Udzielamy gwarancji na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie. Towary objęte gwarancją producenta powinny posiadać kartę gwarancyjną zawierającą informację o punktach świadczących usługi gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.
  2. Wszystkie produkty nie posiadające gwarancji producenta podlegają rękojmi zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Cywilnego.

ilustracja

Adres siedziby i  sklepu:
SAMFIX-PAPIER
80-717 Gdańsk        
ul. Miałki Szlak 52
hala E6-E7

tel. 058 305 31 60

 tel. 058 301 98 33

tel. 058 305 31 61
fax. 058 305 31 62
samfix@samfix.com.pl

ilustracja